Vigo
OKNÁ DVERE ŽALÚZIE SIETE ROLETY SERVIS
100% poctivá montáž
 

Bezpečnostné dvere

MOMENTÁLNE NEDOSTUPNÉ!!!!!

Bezpečnostné dvere momentálne nedodávame!!!!

FaP Plus, s.r.o.

O firme

V roku 1997 som začal ako živnostník so zalievaním zárubní a montážou zámkov. Od roku 1998 som pokračoval s dodávaním a montážou rôznych zabezpečovacích zariadení.Neskôr som k tomu pridal aj zabezpečovanie garáži.Teraz je našou hlavnou činnosťou dodávanie a montáž bezpečnostných dverí .Taktiež sme dodávateľom bezpečnostných zámkov, vložiek,kľučiek a rôznych iných zabezpečovacích doplnkových zariadení od viacerych výrobcov.K tomu sa venujeme aj núdzovému otváraniu dverí  bytov a rodinných domov.Patria k tomu aj rôzne opravy a nastavenie dverí.Od roku 2010 robíme aj núdzové otváranie automobilov.      

Kontakt - František Žilka 0905 275 428
http://www.fap-plus.sk/

Výstavná sieň - Mánesovo námestie 1, 851 01  Bratislava - v predajni VIGO (v prípade záujmu o bližšie poradensto si môžete dohodnúť presný termín)

Model BCD 1

5-bodové

Tento výrobok má pevný oceľový rám a po celej ploche dverí je oceľová platňa -obojstranne.Po obvode dverí sa nachádza drevený rám.Povrchová úprava dverí je laminát podľa výberu zákazníka. Ako hlavný zámok sa používajú dva typy bezpečnostných zámkov od Českého výrobcu Hobes. Dvere majú na pántovej strane dva pevné body ,ktoré zapadajú do zárubne pri každom zatvorení dverí a slúžia ako ochrana proti vysadeniu z pántov alebo vypáčeniu pántovej strany dverí. Dodávajú sa aj v exteriérovej povrchovej úprave.

Model BCD 1

Zoznam produktov