Vigo
OKNÁ DVERE ŽALÚZIE SIETE ROLETY SERVIS
100% poctivá montáž
 

Bezpečnostné dvere

MOMENTÁLNE NEDOSTUPNÉ!!!!!

Bezpečnostné dvere momentálne nedodávame!!!!

FaP Plus, s.r.o.

O firme

V roku 1997 som začal ako živnostník so zalievaním zárubní a montážou zámkov. Od roku 1998 som pokračoval s dodávaním a montážou rôznych zabezpečovacích zariadení.Neskôr som k tomu pridal aj zabezpečovanie garáži.Teraz je našou hlavnou činnosťou dodávanie a montáž bezpečnostných dverí .Taktiež sme dodávateľom bezpečnostných zámkov, vložiek,kľučiek a rôznych iných zabezpečovacích doplnkových zariadení od viacerych výrobcov.K tomu sa venujeme aj núdzovému otváraniu dverí  bytov a rodinných domov.Patria k tomu aj rôzne opravy a nastavenie dverí.Od roku 2010 robíme aj núdzové otváranie automobilov.      

Kontakt - František Žilka 0905 275 428
http://www.fap-plus.sk/

Výstavná sieň - Mánesovo námestie 1, 851 01  Bratislava - v predajni VIGO (v prípade záujmu o bližšie poradensto si môžete dohodnúť presný termín)

Model BCD 2/9

14-bodové

3-bezpečnostná trieda podľa NBÚ. Tento model bezpečnostných dverí je vyrobený s veľkým dôrazom na bezpečnosť.Pri výrobe sa používa viac oceľových výstuží ako pri horeuvedených modeloch dverí kôli ešte väčšej pevnosti dverného krídla pri odolávaní proti zlodejom.Je to proste vysoké zabezpečenie proti vlámaniu a je potrebné podľa toho vybrať aj všetky ostatné bezpečnostné doplnky ako napr. kovanie, vložku. Tento model bezpečnostných dverí je možné vyrobiť aj v protipožiarnom prevedení.Povrchové úpravy dverí u tohto modelu sa dajú objednať ako na všetkých horeuvedených bezpečnostných dverách. Tento model sa navyše dá na požiadanie vyrobiť za príplatok aj v 4.bezpečnostnej triede podľa NBÚ.K tomu je potrebné potom prispôsobiť kompletnú bezpečnostnú výbavu dverí.T.j - kovanie a vložka musí byť dodaná tiež v 4.bezpečnostnej triede.

Model BCD 2/9

Zoznam produktov