Vigo
OKNÁ DVERE ŽALÚZIE SIETE ROLETY SERVIS
100% poctivá montáž
 

Dvere

Dverné výplne GAVA

Ponúkame vám dverné výplne pre plastové a hliníkové dvere.  Môžete si vybrať zo širokého spektra plastových, hliníkových a HPL dverných výplní priamo od nášho dodávateľa GAVA PLAST.
Ak máte záujem o výplň v drevodekóre v ponuke sú plastové alebo HPL dverové výplne. Na slnečné strany však neodporúčame dávať farebné plastové výplne, ale HPL materiál. Pri HPL výplniach je aj širšia ponuka drevodekórových  fólií.
Ak máte záujem o farebnú výplň nie však v drevodekóre, máme pre vás množstvo hliníkových výplní, ktoré je možné striekať podľa RAL vzorkovníka. Výplne majú plochý moderný design s drážkami vyrobenými vyspelou CNC technológiou, sú presné a prispôsobiteľné Vašim konkrétnym požiadavkám.
Pre zabezpečenie čo najväčšej tepelnoizolačnej ochrany vám odporúčame pri výbere akejkoľvek výplne zvoliť si čo najväčšiu hrúbku materiálu. Docielite tým nižšie tepelné straty.
Použitím oceľovej platne do dvernej výplne zvýšite bezpečnosť vašich dverí.
Novinkou sú hliníkové dvere GAVA Tango. Sú to vchodové dvere s hliníkovou výplňou, ktorá je obojstranne nalepená na dvernom krídle. Sú výnimočné svojim dizajnom a tiež technickými vlastnosťami .

Bližšie informácie nájdete na stránkach nášho výhradného dodávateľa. ( www.gavaplast.sk )

Dverné výplne GAVA

Zoznam produktov